Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak Dbac O Nowo Zrobiony Tatuaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-03, 12:11   #11
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Jak Dbac O Nowo Zrobiony Tatuaż

Przystaje kazdemu, kto ma ochote na tatuaz wiec jak chcesz, to sobie po prostu zrob... czy boli hmm... to chyba sprawa indywidualna, ja bylam sobie robic z moja kolezanka, jej w ogole nie bolalo, nawet bardzo podobalo jej sie to uczucie, a mnie bolalo strasznie prawie plakalam tam... wiec to chyba jest roznie... ja mam tatuaz smarowalam wazelina tylko... chcialam tez opatrunek i chcialam uzywac masci tej altan cos tam, ale koles, ktorymi zrobil tatuaz (nie bylo to studio) powiedzial mi, ze jak chce to moge, ale... 1) te masci to sa jakies antybiotyki i one sluza do zwalczania obcych cial w organizmie - barwnik tatuazu jest obcym cialem, wiec te masci moga spowodowac, ze barwnik wyplynie czy cos tamm juz sama dobrze nie pamietam; 2) opatrunku nie powinnam zakladac, bo gdy tatuaz jest swiezy to zaczynaja sie robic strupki, ktore przyklejaja sie do opatrunku i pozniej, jak zdejmuje sie opatrunek to przyklejone do niego strupki odrywaja sie razem z barwnikiem... No ale rozne sa metody... ja z moim postepowalam tak, jak napisalam wyzej i jest wszystko ok a mam pomysl... MOZE POKAZEMY ZDJECIA NASZYCH TATUAZY ?
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując