Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 12:10   #1602
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez makiii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przeglądam wątek, jeszcze nie dobrnęłam do końca, ale i tak już całkiem zgłupiałam haha
Doradźcie proszę co byście zrobiły w mojej sytuacji: zapisałam się na laser aleksandrytowy (tak, wiem, niepopularny w tym wątku ) na bikini i uda. Czytałam gdzieś, że to jest najskuteczniejszy laser przy dużym kontraście biała skóra-ciemne włosy (czyli tak jak na moim bikini ).
Ale pomyślałam, że skoro już się rozbieram to zrobię też uda. Mam tam sporo włosów, ale jaśniejszych niż na bikini i stąd pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z takim laserem i czy on w ogóle zobaczy te włosy? Mam zamiar zapisać się też do depilclinic na pachy (teraz są za 150zł, więc cena całkiem ok ), więc będę miała porównanie z LS.
Ceny obu laserów są zbliżone (no może na LS jest więcej promocji) i sama nie wiem... Na razie myślę, żeby pójść tak jak jestem zapisana i najwyżej kontynuować uda na LS jeśli nie zobaczę efektów po pierwszym zabiegu z laserem aleksandrytowym, co myślicie?
...
apropos kontrastu to LS jest najefektywniejszy,w ogóle obecnie na rynku jest najefektywniejszy więc... a jak włoski sa jaśniejsze to juz nie wina lasera,że ich nie wytłucze...ani LS ani ten drugi....generalnie moim zdaniem trzeba od pierwszego razu tłuc je tym co najlepsze,z każdym zabiegiem będą wpewnym stopniu włosy odrośnięte osłabione,cieńsze i trudniejsze do zlaserowania.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując