Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 11:17   #1344
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
dzien dobry
ja mam pytanie dotyczące zabiegów kosmetycznych.
O przebarwieniach naczytałam się tonę i plamach i bliznach że mam mętlik w głowie. każdy poleca co innego , w sunmie wiadomo kazda z nas ma inną cerę i inny problem.
mój problem jest taki tona blizn po tradziku (głupia byłam wyciskałam )
na dodatek dziury po twarzy jak by mnie ktoś szpilkami pokół !!
dziurki się łączą i powstają dziury wiem ze to nic innego jak rozszerzone pory . używam seri kosmetyków seba med i innych na tądzik masci na blizny ale to słaby efekt. jestem osobą systematyczna więc naprawdę robie to jak trzeba.
Prosze o porade Panią kosmetolog! jakie zabieg mogę wykonać w gabinecie by znikneły pory te wstrętne dziury i blizny?
Błagam o porade

Kosmetologiem to ja nie jestem. Ale słyszałam o neodermie. Jest to pilling ziołowy, który silnie złuszcza naskórek. Skóra schodzi płatami niczym u węża. Dziury i zmarszczki się spłycają, a plamy znikają. Z tego co wiem koszt jednego zabiegu to ok. 300 zł. Dobra jest również microdermabrazja. Z tym, że na mniejsze zmiany.
Na duże dziury potrądzikowe czy też po ospie wykonuje się laseroterapię. Ale to jest bardzo inwazyjny zabieg i stosowany w ostateczności. Coś takiego widziałam w telewizji na jakimś mądrym programie. Pani była pod narkozą, a na gałki oczne miała nałożone metalowe miseczki, chroniące przed uszkodzeniem oczu.

I teraz moje pytanie. Czy ktoś z forum miał robioną neodermę w Poznaniu. Ewentualnie jaki gabinet kosmetyczny poleca.

Aaa... Jeszcze jedno. Na świeże zaczerwienie kapitalny jest krem No Scar z masy perłowej. Kosztuje ok. 40 zł za 40 ml. Jest dostępny w aptekach. Przetestowałam go. Jest rewelacyjny. Już po dwukrotnym zastosowaniu zauważyłam, że przebarwienie rozjaśniło się. Trochę gorzej z tymi zadomowionymi. No ale na to trzeba czasu i cierpliwości.

Edytowane przez Pat7
Czas edycji: 2009-06-24 o 12:15
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując