Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-20, 15:24   #1652
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
Chodzę regularnie do dermatologa, stosowałam pierw duac zel (nawet, nawet na trądzik, ale chyba nie na plamy, bo jakoś różnicy nie zauważyłam)epiduo(porażka ) i teraz mam już od przeszło miesiąca skinoren, który również nic nie pomaga;/...dlatego szukam jakiś innych specyfików, a te z lancome i clinique, które podałam wyżej maja dobre opinie na wizażu wiec może coś pomogą...a owszem to serum ma mała pojemność 10ml, dlatego można wziąć dwa o ile jest tego wart... już sama nie wiem jak się pozbyć tego paskudztwa na twarzy;/Wit c w lancome może by coś pomogła...
też stosowałam maść duac, niecierpliwiłam się strasznie, że ślady nie schodzą ale dermatolog powiedziała mi że po 2-3 miesiącach zejdzie. no i czekałam, czekałam i nic w końcu odstawiłam i ślady same zeszły ; )
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując