Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 18:30   #1657
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jedno pytanie nie o farbach ale o srebrnym szamponie do włosów, czy taki szampon neutralizuje pomarańczowy (rudy) czy żółty (złoty)? bo nie jestem pewna?

ps. czy jeśli mam bardzo złocisty brąz i takim szamponem sobie wymyje włosy to czy może mi trochę znieść złoty refleks? czy na brązie wyjdzie mi jakoś dziko?

Ostatnio robiłam sobie nim ale miałam taki ciemny blond prawie brąz i troche zniwelował, ale teraz mam dużo ciemniejsze i sie troche martwie co mi wyjdzie

Chce tylko troszeczke go zniwelować, nie do końca ale żeby został, nie był taki intensywny
A jaki on ma kolor jak go wylejesz na rękę? fioletowy czy niebieski? Ja używałąm kiedyś do blondu, tzn do neutralizowania żółtych pasemek szamponu "srebrnego" ale był fioletowy, bo taki powinien być, ale on chyba tylko z nazwy srebrny. Płukałam też kropelką piohtaniny w misce wody.
Na rudy potrzeba niebieski kolor, a srebrny to wg profesjonalnej kolorystyki to niebieski
Przecież ten szampon się zmywa z umyciem głowy to nie widzę problemu żebyś spróbowała, no chyba, że zastanawiasz się nad kupnem.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując