Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-15, 13:57   #4205
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jest jasny.. ale skoro boisz sie ze multitasking bedzie za ciemny to ten powinien byc idealny..
Intensive ivory? to jakis nowy korektor czy poprostu podklad Ivory w formule Int..? Bo mi sie mozg lasuje od tych wszystkich nazw...
To jest niesamowite ze kobiety pamietaja te wszystkie odcieniejestesmy duuuzo lepsze od mezczyzn
tak Aussie(tudziez Clear-z nawilzajacych) jest perlowy.. ale jesli nalozysz niewielka warswte a potem pokryjesz jeszcze mniejsza iloscia podkladu-bedzie rozswietlony, ale nie przejaskrawiony look
Mnie się już ten mózg zlasował, ciągle się mylę - chodziło mi o korektor Intensive Fair, ten którego mi pokazałaś Dla mnie dodatek light/fair/fairly/ivory itp to jest masakra, ciągle mi się myli
ej nie mieszać, bo mi poetm wstyd te głupoty czytać.
Jeszcze mnie jedno zastanawia (im bardziej zagłębiam sie w EDM i minerały tym mniej wiem) - czym sie róznią korektory pokazane na stronie EDM z dopiskiem CONCEALERS (np. Multi-Tasking) a CORRECTOR (np. Mint)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora