Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-24, 16:49   #1830
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Malinka, chodź przytulę do tego co robi u mnie za cyca Cały rok ciężkiej pracy za Tobą. Przez wakacje sobie odpoczniesz, naładujesz akumulatorki

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
AMELKO śliczne pazurki, w serdecznym tunel mi się bardzo podoba, ale ale gdzie jest kciuk? On taki słodki jest
Też uwielbiam Amelkowe kciuki <3

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Po weekendzie nadal czasu brak - wczoraj spanikowany klient zadzwonił , że US mu przysłał wezwanie do zapłaty na 9 tysięcy- za zeszły rok. Też się zdenerwowałam pół dnia papióry przekopywałam a drugie pół wisiałam na telefonie. Sprawa wyjaśniona (zmieniły się przepisy- nic o tym nie wiedziałam- z resztą stare wyjadaczki też nie- tyle mogę się pocieszyć, skurczybyki zarabiają na odsetkach
Wieczorem nie miałam siły bo wszystko doszczętnie mi po tej nerwówce opadło
Ale akcja

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faktycznie jakieś fatum padło.
3 razy mani wczoraj robiłam. Poddałam się. Zrobiłam coś zwykłego
Mnie również. Malowałam lakierem totalnie bezproblemowym. A tym razem bąble, góry i doliny, a z końcówek lakier mi dosłownie spłynął. Dzisiaj zmywam i maluję dla solenizantki.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no wiem pisałam nawet z Nef, że razem z Audrey to taka trójca o różnym nasyceniu koloru może kieeedyś
Cała trójka jest super Może kiedyś się dorobię wszystkich Chciałabym

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam. Nie jestem zadowolona z niego. Pewnie szybko zmyję. Ale już nie miałam siły ani chęci. Poza tym musiałam opiłować mocno, bo się wskazówka uskubała
Kijowo się czuję. @
Załącznik 5717870
No co Ty, fajne jest. W życiu bym nie wpadła, że FF może tak fajnie wyglądać na jasnej bazie. Jakos z ciemnymi mi się kojarzył. Błędnie jak widać

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah Nie mogłoby być inaczej A weź teraz pomaluj to będzie ulewa
Ty tak nie robisz jak się nudzisz?
Dziękuję !
NIE POWIEM KTO MI OBIECAŁ LAKIER PO OBRONIE!
Wczoraj nadal ominęłam pedi i dziś oczywiście słonecznie

Raz czy dwa mi się zdarzyło

Ale, że kto? Najpierw się obronisz


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Prezes.. obudziłam się o 8 było piękne słońce - więc moje 'niech jutro pada' zadziałało.. ale o godzinie 13 zaczęło padać..
U mnie cieeeepło. A ja mundra ubrałam się dziś w ciepły sweter. Taa fajnie było

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani Han, Smoo i Malinka widziały na żywo
na blogu też jest
Ooo jak elegancko
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora