Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-17, 20:26   #1594
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
BARDZO ZADOWOLONE i żal serce ściska, że muszę dokonać wyboru pomiędzy tymi cudami. Dlaczego pisałaś o Viperze Póki nie widziałam, nie pożądałam A teraz ... męka wyboru staje mi się wierną towarzyszką.
Podoba mi się Twój opis minerałka prasowanego 308. Kto to wie Ale 306 sobie odpuszczę bo skoro maślany to prawdopodobnie będzie mocno podobny do J101 Joko, więc po co się powtarzać, skoro można sobie coś nowego sprawić 309 absolutnie nie idzie w kierunku moich ulubionych niuansów, róż 310 może kiedyś, ale nie tak szybko.
No i te puderki - konsystencja bardzo obiecująca, lubię takie aksamity I ten najciemniejszy będzie dla mnie chyba najodpowiedniejszy. Ale, ale Crazy Diamonds jednak nabłyszczał i stosowałam go głównie na policzki omijając czoło i nos) moja strefa T. Czy ten mineralny ma podobne rozświetlenie, czy bardziej jest matowy z delikatniutkim rozbłyskiem? A ten środkowy 301 to taki naturalny z jaśniejszych, czy naturalny neutralny, który dopasuje się do koloru nałożonego podkładu?

A ja w stresie kupiłam sobie próbki mineralnych kosmetyków - podkład, cienie, puder brązujący. Tak mnie do tego ciągnie, ale ceny odstraszają, opisy zachęcają, i wreszcie można sobie je w formie próbki zakupić. Znając siebie chętnie porównam je do minerałów Virtuala

Ukrycior - wrzucaj jak najszybciej zdjęcia bom ciekawa i eksperymentów makijażowych i kolorków. I jakbyś mogła niezapomnieć to obfotografuj ten biszkopcik z błyszczyka czekoladkowego nr 202N
I dzięki serdeczne, że pomacałaś wszystko co mnie zaciekawiło Oszczędziłaś mi przynajmniej 2 rozczarowań i poczucia wyrzuconej kasy, ale z tą Viperą to przegięcie Tam oszczędzone, tu wydane ... równowaga w przyrodzie musi być
Wobec tego przepraszam za Viperę. Ale kurcze, cienia jest naprawdę dużo, no świetne słoiczki, kocham .
306 jest zbliżony do J101 właśnie tylko odrobinę bardziej biszkoptowy.
Puderek będzie mój, może w lutym jak wykońćzę CD to będę mogła powiedzieć coś więcej jak wygląda na buzi, bo z takiego szybkiego macania po testerze to tylko o odcieniach i efekcie na ręku mogę powiedzieć i nic więcej. Ale prawdopodobnie będę testowała 300 już wkrótce na właśność i wtedy się wypowiem szerzej.

Będą fotki. Jutro wracam w miarę szybko z pracy, zajdę do rodziców po kabel i będę wrzucać pierwsze fotki. Potem też coś z makijaży. Muszę aparat na wtorek zwrócić
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując