Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 18:06   #4105
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jestem podobnego zdania jak mysia Radziłabym brać sobie do serca jej porady, bo to chyba jedna z najbardziej kompetentnych osób w tym temacie - ma duże doświadczenie z włoskami, więc na 100% wie co mówi Ale cos czuje, że Monika już się zdecydowała, że chce za wszelka cene miec równomierny, jasniutki blond, a sama doskonale wiem, że jak się kobietka na cos uprze, to nie ma mozliwości odwieśc ją od jej zamiarów i żadne argumenty się nie liczą Sama czasami taka bywam (Chociaż w kwestii włosów staram się być raczej ostrozna, bo wyhodowałam już sobie czuprynke długą za pas i nie chciałabym byc zmuszona do jej ścięcia z powodu dużych zniszczeń ) Dlatego, jeśli Monika i tak zaryzykuje, to najwazniejsze, żeby skupiła sie na maksymalnej pielęgnacji włosów, bo będa bardzo potrzebowały intensywnego odzywiania powodzenia
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora