Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 13:14   #3725
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ja stosuję od kilku tygodni, ale moje zachwyty nad nim pewnie pamietasz . Skórę mam w nieporównanie lepszym stanie, serum całkowicie wyleczyło moje paskudne wypryski na brodzie , które pewna wizażystka zakwalifikowała do leczenia retinoidami - to było zanim zaczęłam używac serum.
Teraz juz się nei łuszczę prawie wcale, cera jest wygładzona, pojedyncze wypryski ktore sie czasem pojawia znikaja bardzo szybko. I co najważniejsze - już prawie w ogóle nie stosuję podkładu co jest dla mnie najwiekszym szokiem pozytywnym .
Więc ja polecam jak najbardziej, chociaz wiadomo, że kazda skóra reaguje indywidualnie, mnei na przykład nie słuzyło tak zachwalane przez wiele wizazanek Serum Lemon ;/
Z jaką częstotliwością używałaś serum migdałowe na początku i jak obecnie je stosujesz?
..ja nie jestem na razie zadowolona, mam bardzo suchą skórę, która trochę się łuszczy, bardzo ją nawilżam ale wyglądam fatalnie
serum używam co 3-2 noc..

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2011-03-22 o 13:16
durka jest offline Zgłoś do moderatora