Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 13:19   #3726
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ja stosuję od kilku tygodni, ale moje zachwyty nad nim pewnie pamietasz . Skórę mam w nieporównanie lepszym stanie, serum całkowicie wyleczyło moje paskudne wypryski na brodzie , które pewna wizażystka zakwalifikowała do leczenia retinoidami - to było zanim zaczęłam używac serum.
Teraz juz się nei łuszczę prawie wcale, cera jest wygładzona, pojedyncze wypryski ktore sie czasem pojawia znikaja bardzo szybko. I co najważniejsze - już prawie w ogóle nie stosuję podkładu co jest dla mnie najwiekszym szokiem pozytywnym .
Więc ja polecam jak najbardziej, chociaz wiadomo, że kazda skóra reaguje indywidualnie, mnei na przykład nie słuzyło tak zachwalane przez wiele wizazanek Serum Lemon ;/
ja do serum lemon 2 razy robilam podejscia, w sumie uzywalam i rzadko i czesto. Mysle że w wyzszym stezeniu moze by dzialalo, dosypie sobie kwas

ale wracajac do serum ktore zachwalasz, mialas wczesniej do czynienia z kwasami? ja mam wlasnie zaskorniki zamkniete na brodzie, biale grudki, nic ich nie rusza, ani kwasy, ani retinoid i juz nie wiem co robic
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora