Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 19:13   #3735
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
2 tygodnie stosuję, a co do nawilżania stosuję krem babydream niebieski - mieszam go z olejami, ale nie oczysza mi tak fajnie porów jak bym chciała
zużyję do końca i wtedy coś więcej powiem
... w zeszłym roku używałam kwasu mlekowego w toniku na noc plus tonik depigmenntacyjny z ZSK na dzień a w międzyczasie robiłam LHA i byłam bardzo zadowolona znajoma mówiła, że mam porcelanową cerę

Buzię miałam super, ale na wakacje ze względu na słoneczko odstawiłam wszystko i stan skóry pogorszył się troszku i teraz próbuję czegoś nowego..
Ehh, no niestety na każdego działa co innego, ja już tu nieraz się napaliłam na jakieś rzeczy i niestety.. Dobrze przynajmniej, że pamiętasz, co Ci tak posłużyło
A co do kremu Babydream, to na mnie on działa wręcz wysuszajaco - używam go sporadycznie, np. pod makijaż na imprezę, bo super matuje. Ale jako pielęgnacja, nawet w połączeniu z olejami myślę, że jest za mało nawilzający po kwasach. Oleje nie nawilżają. Jeszcze mi się przypomniało, że swietne efekty daje u mnie hydrolat wzbogacony niacynamidem i d-panthenolem, zauważyłam, że skóra po umyciu żelem Babydream i popsikana takim hydrolatem jest już sama w sobie ładnie nawilżona, nie ściągnięta. Myślę, że naprawdę powinnaś postawić bardziej na nawilzenie skóry
Albo wrócić do PHA i LHA
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora