Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 09:41   #3741
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Ze mną problem ostatnio jest taki, że jak zobaczyłam działanie lemon na swojej skórze, to bym najchętniej wszystko z BU testowała
Chociaż pomna doświadczeń innych jeszcze jestem ostrożna...

Z filtrami dopiero zaczynam, chociaż nie jakoś strasznie ortodoksyjnie - ze swojego ulubionego podkładu nie zrezygnuję, mimo że filtr ktory mi chwilowo pasuje ma Parsol. Nie nakladam też codziennie, bo mimo że wiem, że UVA świeci też zza chmur to jakoś tego nie czuję No i nie wiem czy nakładam tyle ile powinnam, ale nie znoszę mieć na mojej mieszano-tłustej skórze za dużo...
Jednym słowem stosuję się do zasady: to filtry są dla Ciebie, a nie Ty dla filtrów. I tak się wszystkie kiedyś pomarszczymy i zestarzejemy
A co przyjemności z miziania, to nasze dlatego tak mnie hydrolaty kręcą - nie zapchają, a jak pachną...
ja też nie lubię filtrów na mojej świecącej się skórze, wygląda to fatalnie... poza tym przy uczuleniu na migdały i brzozę (kwas salicylowy) to i tak filtry mi niepotrzebne:P

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Różany wysuszał
Kurczę, a piszą, że "polecany do każdego typu cery, głównie tłustej, mieszanej i dojrzałej, a także do skóry naczynkowej i trądzikowej (w tym z trądzikiem różowatym)."
Ale wszystko trzeba wypróbować na sobie
A olejek pomarańczowy jest naprawdę fajny i do tego ładnie pachnie
ja kocham ten hydrolat! stosuję go na noc. pięknie nawilża, a jeszcze ten zapach mmmm
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora