Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-07, 13:04   #2954
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Heeeej jak wyjazd? nadrabiaj, nadrabiaj - na włosowym będziesz miała dopiero, powariowały dziewczyny
Fajnie było, odpoczęłam połaziliśmy po górach, Pieninach i Gorcach. Jednego dnia TŻ opracował trasę 30km [na Turbacz 1310m, potem na dół i jeszcze do Rabki-Zdrój: asfaltem] myślałam, że mi nogi z tyłka odpadną...oczywiście nie zabrałam kremu z filtrem i spaliłam ramiona, do dziś bolą. Wrzucam 3 fotki, pogoda bardzo różna. Od 10 stopni i deszczu do nawet 25 stopni i bezchmurnego nieba o, widziałam też niebiesko-fioletowego ślimaka
Byliśmy w Zakopcu chwilę. Tylu ludzi to ja nawet nad morzem nie widziałam oczywiście odwiedziłam tam Naturę szukając pomadki In The Nude - nie było, w Koszalinie wcześniej też nie mam pecha.
Właśnie widzę, od wczoraj nadrabiam jakieś nowe loki też są

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
DMKAnia, nie szukam na razie bo musze skonczyc magisterke :P
No tak, fakt za jedno i drugie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny Malinka pozdrawia, komputer ma dalej jeszcze zepsuty i tęskni za nami
Dziękowujemy

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Teraz mam właśnie krem nivea na ustach i wydaje mi się że to mi więcej szkodzi niż pomaga :/
Jeśli nie masz uczulenia na miód to spróbuj nim posmarować.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
jedynym sposobem (przynajmniej u mnie się sprawdza) na popekane usta jest CARMEX - mnie też żadne pomadki nie pomagały do czasu aż zakupiłam Carmex
Też prawda u mnie się sprawdza również.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3058.jpg (58,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3209.jpg (147,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2976.jpg (131,4 KB, 13 załadowań)
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-08-07 o 13:15
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora