Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-15, 17:18   #4039
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Krem z retinolen ma zaledwie 0,35% stabilnego retinolu, czyli niewiele. Ja używam serum z retinolem, ktore ma stężenie 1% + kwasy, a mam 30 lat. Wy zeszłym roku używałam serum oliwkowego ze stężeniem 0,5%. Dostępny retinol bez recepty ma niewiele wspolnego z retinoidami na recepte i nie wyrzadzi nikomu krzywdy, ani wcale nie jest tak silny jakby sie moglo wydawac. A juz napewno nie w dawce 0,35%. Przeciez to wszytsko zalezy od stanu skory. Jak ktos ma np. zmarszczki mimiczne to samo nawilzenie przeciez nie pomoze. A z retinolem robi sie przeciez polroczne przerwy to skora sie az tak nie przyzwyczaji, zeby nie reagowac.
A jaki jest ten kremik z retinolem? ten 0,35% krem. Tłusty, rzadki, napisz cos o nim? Bo ja tez o nim myslałam

Jak uzywaz to serum 1% retinolu? Codziennie czy robisz przerwy?
Ja co 3-4 dzien, mnie jednak ciut ciut wysusza - tak jak piszą- trzeba sie nawilzać. A Ciebie?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;45484651]zamawiałam któryś raz z kolei i zawsze byłam zadowolona, tym razem zostawiłam u nich pieniądze ostatni raz
a zamówiłam


szkoda, że nie sprawdziłam wcześniej na mazidłach, że mają już gotowe zestawy - zamiast tych serum, wzięłabym z mazideł - zwłaszcza to z retinolem i wit. c wygląda obiecująco.

[/QUOTE]

Kurczę, tak czytam dopiero dziś, nie lubie takich kłoptów ze sklepem.
Lubie bardzo BU, ale racje muszę przyznać Tobie, poniwaz zostawiłaś tam sporo pieniązkow. Mogli zagrysc zęby i juz, bo w koncu o ich reputacje tu chodzi. No i te uwagi co do pisania o nich na forum- w koncu od tego forum jest. W sumie sami mogli tu odpowiedzieć jesli az tak im to przeszkadzało.
Daj sobie spokój i machnij ręką, naszczęscie mozna zakupy zrobić tez gdzie indziej.

Ja tyle razy wchodziłam na mazidła i nigdy nie widziałam tam gotowych zestawów, ale gapsko ze mnie.
Piękny jest ten, tylko cena powala
http://mazidla.com/gotowe-zestawy/ol...gr-205-ml.html

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wypijana woda nie ma wielkiego wpływu na stan skóry.
No cos Ty, ma ogromny. To co na zewnątrz stosujemy to pikuś w porównaniu co jemy i ile pijemy (oczywiscie wody ). Picie ma ogromny wpływ na stan nawilzenia skóry, na zmarczki, syfki itp.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2014-03-15 o 17:22
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując