Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-17, 13:56   #1313
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sobek92 Pokaż wiadomość
moge robic wszystko ale raczej to wszystko wyplucze mi kreatyne tak? w sensie prostowanie/suszenie/wiazanie?
Nie. Oczywiście prostownica/lokówka nie jest dobrym wyjściem. Zachowujesz się jak przy pielęgnacji normalnych włosów, czyli logiczne: prostownica/lokówka nie są fajne, gorące powietrze z suszarki też nie.

Cytat:
Napisane przez Ophelia606 Pokaż wiadomość
A prostowanie której firmy polecałybyście dla włosów średnich ale cienkich? Marzy mi się mocno geometryczna fryzurka ale moje włosy są naturalnie ni to proste ni to kręcone i bardzo puchate... Za to boję się, że za silny produkt mi je popali. Myślałam o inoarze, bo pisałyście że najmniej śmierdzi i ładnie odżywia...
encanto

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
Miluchova wklej zdjęcie przynajmniej "PO" jestem ciekawa jakie masz włosy, kolorek, długość i wogóle
nic specjalnego, ale są już gęstsze na końcach niż były te kilka miesięcy temu. Wróciłam do lekkiego V, bo odejmuje mi kilogramów jak uda mi się zrzucić te nadprogramowe, które mi przybyło przez ostatnie 2 lata, to pewnie wrócę do cięcia na prosto

11.07.2014 robione encanto (tak 11 lipca), czyli macie zdjęcie jak włosy wyglądają po 5 miesiącach od zrobienia włosy na tym zdjęciu są oczyszczone, jest na nich tylko odżywka.

w wyglądzie nic się nie zmieniło.

w zachowaniu:
- nie plączą się
- same się rozczesują
- nie mam efektu "miotły" na drugi dzień na końcówkach (po prostu lepiej trzymają wilgoć)
- nie puszą się

prostowane samą keratyną (bez odżywki) na 200 stopniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (89,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (96,6 KB, 65 załadowań)
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora