Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-17, 15:26   #1316
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
Miluchova, ale Ty masz długie włosy!!! Ja się tak jakoś zatrzymałam na Twoich włosach w długości sięgającej do końca dekoltu z tyłu tej bluzeczki. Ładne, prościutkie, jeśli to jest stan po wyschnięciu naturalnym to wogóle WOW
Ech, nie przesadzaj z nadprogramowymi kilogramami, po Twoich plecach nie widać, żebyś miała z nimi problem
Ja z kolei zawsze miałam problem, że jestem za chuda. Dwa dni temu obliczyłam sobie własnie na wizażu BMI i okazało się, że jestem w normie nie mogę spaść poniżej 55 kg, żeby byc w normie, bardzo mnie to cieszy każdy ma jakieś swoje kompleksy ... ech...
Nie no aż tak krótkich włosów to nie miałam od blondu jestem wciąż w długości za łopatki, teraz ścięłam 10cm i.. znowu ta sama długość, łopatki niby włosy w dobrym stanie, bo się nie rozdwajają ani nic z tych rzeczy, ale są niestety przerzedzone.. a moje bejbiki są dopiero na poziomie ramion
No dobre 10 kg mi się przytyło, to niestety widać niby BMI 23, czyli w normie, jednak zawsze było w granicach 20. Nie będę ukrywać - waga mi ciąży, w ubrania się nie mieszczę, kasiasta też nie jestem więc na drugą szafę mnie nie stać nic mi nie pozostaje poza powolnym powrotem do wcześniejszych rozmiarów.

@dominika
ja nie widzę różnicy, jedynie czasową. Aha no i nie muszę podcinać końcówek, od kąd robię bez odżywki

Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora