Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 09:13   #238
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem wyjątkiem, wszystkie moje przesyłki docierają następnego dnia.
Angel od Wizazanki przyleciał do mnie na drugi dzień nadany poleconym priorytetem. Ale jak w przysłowiu "nie chwalmy dnia przed zachodem słońca". Ja nic nie powiedziałam
ja też nie mogę narzekać, chociaż ostatnio próbki od Wizazanki, wysłane priorytetem dotarły do mnie po dwóch tygodniach



Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Będzie jej ciężko, z tego co wiem, to nastolatki piją na umór. Ciężko się wyłamać w takim środowisku, bo jak wszyscy to wszyscy, a jak nie to jesteś be! Ale lepiej być "be" niż postępowac tak jak wszyscy. Trzymam kciukasy za Twoją pociechę. I niech się nie wyłamuje Taka postawa jest godna podziwu!

Zgadzam się z dziewczynami, niech się tylko nie tłumaczy.



_______________

Angel Pivoine
cieszę się, że ma świadomość tego jaka jest rzeczywistość, wie, że może być określona mianem sztywniara (to jej słowa), taka świadomość pozwala jej na to, żeby się jakoś do tego przygotować
fajnie, że z nami o tym rozmawia
ona generalnie daje sobie dobrze radę w kontaktach z rówieśnikami, ale to jest kompletnie nowe towarzystwo, z którym przyjdzie jej współżyć przez najbliższe trzy lata, gdyby nie to, przypuszczam, że nie poszłby na tę imprezę, tak jak nie chodził na podobne w gimnazjum
zresztą pewnie nie wszyscy w klasie piją, wierzę, że bęzie ok


Contax, dziękuję
Tobie też chyba jest czego gratulować
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora