Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub pijaczek oliwy z oliwek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 11:05   #8
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Klub pijaczek oliwy z oliwek :)

Napisałam, że należy pić 2 łyżki oliwy z oliwek dziennie tzw. extra vergine (niektórzy piszą virgin). Pierwsza łyżka na czczo, druga, np. wieczorem przed jakimś posiłkiem. Nalewasz oliwę na łyżkę i łykasz, po czym przegryzasz chlebkiem lub popijasz wodą, aby "zabić" ten gorzki smak, który tkwi w przełyku.

Ktoś zapytał się mnie co daje picie takiej oliwy z oliwek na włosy? Otóż będą lśniące, gładkie i łatwiejsze do rozczesania. Sama nie mogę tego potwierdzić, bo piję ją od niedawna, ale słyszałam, że działa zbawiennie przeciw wypadaniu i przyspiesza wzrost włosa. Osoby, które farbują włosy dostrzegają, że ich kolor jest bardziej intensywny, a włosy błyszczą jak diamenty (także nie potwierdzę, bo nie jestem farbowana ).

Owszem, oliwą z oliwek można jak to ktoś napisał "smarować włosy" - robić z niej maseczki. To także dobrze na nie wpływa. Ja polecam maseczkę 2 łyżki oliwy z oliwek do tego sok z połówki cytryny i 1 kapsułka witaminy a+e - najlepiej Capivit, bo łatwo ją "rozciachać" na pół i to nałożyć na godzinkę na włosy
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując