Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lista Kosmetyczek I Dermatologów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 11:14   #526
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez >@pinkie@<
Witaj Ami!
Mozesz cos powiedziec o tym salonie w Warszawie?W jaki sposob wyleczylasz tradzik?I ile sesji musialas powtorzyc? Co jeszcze ten gabinet oferuje?Robilas cos jeszcze. I co to jest ten zabieg z kwasem glikowym?
O salonie kosmetycznym czy o gabinecie dermatologa? W salonie na Kazury miałam robione czyszczenie, a moja mama hennę na rzęsy. Trądziku tam nie leczyłam. Ceny przystępne- czyszczenie 80 zł. Oferta taka jak w większości salonów kosmetycznych. Czysto, schludnie, miło i przede wszystkim profesjonalnie.

A jeśli choodzi o dermatologa, to sporo informacji masz na jego stronie, której adres już podałam. Specjalizuje się w leczeniu łysienia plackowatego. Mnie wyleczył z trądziku (głębokie, podskórne cysty, mnóstwo blizn). Jak już pisałam leczy maśćmi i płynami robionymi na zamówienie w aptece. Poza tym miałam Isotrex, Akneroxid i Benzacne. Wizyty sa raz na miesiąc, czasem rzadziej. W czasie leczenia odstawiasz fluidy, pudry, kremy nawilżające, matujące, toniki i wszystkie specyfiki tego typu. Twarz myjesz mydłem. Czyli terapia dla zdesperowanych, ale za to skuteczna.

A co to jest kwas glikolowy? Zajrzyj chociażby tu http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php, albo przeszukaj forum (temat poruszany był już wielokrotnie). Nie czuję się na tyle kompetentna w tej kwesti, żeby udzielać informacji.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując