Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 11:34   #254
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na wstępie witam wszystkich bardzo serdecznie. Prosiłabym o analizę mojego typu urody, będę bardzo wdzięczna

1. Jak się opalasz
- szybko najpierw na czerwono bądź różowo. Odcień opalenizny jest lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu
- ekstremalna mieszanka, zielono-piwno- brązowe. Oprawa oczu bardzo ciemna, długie, czarne rzęsy i czarne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - porcelana, bardzo blady odcień


5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust- bardziej pod nasyconą czerwień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? czuję się dobrze w fioletach, czerniach

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? czyta biel i czerń

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
?jaskrawe, nawet maksymalnie


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
nie za bardzo

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? odnoszę wrażenie, że pasują mi zarówno odcienie ciepłe i chłodne.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- tak, mam nawet wrażenie, że brdziej to podkreśla moją urodę
Najbardziej prawdopodobna wydaje się jakaś zima albo intensywna wiosna. Pooglądaj palety kolorów, opisy typów i postaraj się określić jakie typy pasują najbardziej. Potem wystarczy, że porównasz jak wyglądają kolory tych typów na tobie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora