Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-08, 18:54   #2353
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Cały czas zastanawia mnie kwestia tej ochrony jeśli nie nałożymy filtra ponownie w ciągu dnia. Czy któraś z Was napisała, albo planuje napisać do któregoś z producentów, żeby się dowiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda?
U mnie nie ma szans, żebym zmywała makijaż i nakładała filtr co 2 godziny, ale jeśli, po tych paru godzinach nie ma już żadnej ochrony, to czy jest sens męczyć skórę wysokimi filtrami? Bardzo chciałabym to wiedzieć...
Też mnie to ciekawi bardzo. Być może producentom jest na rękę pisanie takich zaleceń, bo więcej produktu trzeba zużyć, ale z drugiej strony jeśli chodzi o użytkowników, którzy stosują filtr jako kurację anti-age, to ten wymóg jest strzałem w stopę, bo naprawdę nie wyobrażam sobie osoby, która przez okrągły rok dosmarowuje filtr co 2 godziny w pracy, szkole, na mieście, czy gdziekolwiek indziej poza plażą.

Myślę, że jakaś ochrona jednak jest zachowana. Widzę to, kiedy chodzę po słońcu kilka godzin bez reaplikacji i nie nabawiam się poparzenia. Bez filtra byłoby to niemożliwe, bo mam bardzo podatną na poparzenia skórę. Tylko pytanie, jak szybko ta ochrona spada i do jakiego poziomu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora