Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Padaczka u psa :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 19:43   #16
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: Padaczka u psa :(

Nie wiem, co to znaczy "zaściankowość". Nigdy nie zdarzyło mi się dzielić ludzi na tych, którzy pochodzą ze wsi i na tych, co z miasta. Natomiast niestety z racji tego, że mam takie a nie inne podejście do zwierząt, dzielę ludzi na tych, co się zwierzętami opiekują i na tych, którym to zwisa. Gdybyś nie napisała, że nie od Ciebie, ale od Twojej rodziny zależy, czy pies będzie diagnozowany i leczony, i w sumie jednoznacznie SAMA napisałaś, że Twoja mama nie należy raczej do osób przejmujących się zbytnio zdrowiem psa, ja nie poruszałabym w ogóle tego tematu.
Pisałaś o psie z objawami padaczki, przy tym podałaś objaw, który nie jest typowy dla samej padaczki. Zastanowiło mnie to i zaniepokoiło, dlatego zdecydowałam się napisać. A napisałam tylko z tego powodu, że trochę, myślę, znam temat, bo jestem lekarzem weterynarii i jakieś-tam doświadczenia z podobnymi przypadkami mam.
Nie zamierzałam Cię urazić. Tekst o podjęciu leczenia wziął się li i wyłącznie z moich, niestety, niezbyt dobrych doświadczeń z niektórymi właścicielami zwierząt, którzy czasem, zdaje się, że traktują zwierzę jak rzecz, co mnie generalnie wpienia.
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując