Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę przefarbować się na blond- potrzebuje rady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 11:59   #1
Mymyu85
Przyczajenie
 
Avatar Mymyu85
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12

Chcę przefarbować się na blond- potrzebuje rady


Witam,
Do tej pory głównie śledziłam forum, ale teraz postanowiłam się Was poradzić. Od niedawna chodzi za mną potrzeba wielkiej zmiany w wyglądzie, postanowiłam więc poeksperymentować z włosami. Do tej pory nie zmieniałam radykalnie koloru włosów, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny szatyn. Zwykle farbuję włosy chłodnymi odcieniami orzecha laskowego. Teraz chciałabym zobaczyć jak czułabym się w blondzie.
Sprawdziłam efekt na symulatorze i powiem szczerze, że bardzo mi odpowiada, jednak chciałabym usłyszeć kilka obiektywnych opinii, po pierwsze- czy faktycznie dobrze wyglądałabym w blondzie, czy jest możliwe uzyskanie takiego koloru na moich włosach, w której fryzurze byłoby mi najlepiej, czy przy rozjaśnianiu włosów trzeba rozjaśnić również brwi? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Dołączam zdjęcia- ostatnie to faktyczne zdjęcie na którym eksperymentowałam, obecnie mój kolor włosów nieznacznie się rozjaśnił, ale są one mimo wszystko nadal dość ciemne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzury blond.jpg (93,7 KB, 569 załadowań)
Mymyu85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując