Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-20, 21:00   #767
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Krem kupujemy w takiej samej tubie jak ślimaka - 45 ml. Jest to krem nawilżająco -ochronny z zawartością 30% kwasu hialuronowego. Długotrwale nawilża i wygładza skórę. Nawet podczas noszenie ciężkich podkładów nie występuje uczucie ściągnięcia skóry.
Krem nie zawiera parabenów, koloru, ani zapachu.
Mnie tuba wystarczyła na ok 2 miesięce przy stosowaniu 2 razy dziennie (twarz, szyja i czasami dekolt). Ewentualnie w dni ,kiedy świeciło ostrzejsze słońce używałam kremów z filtrem.
U mnie doskonale sprawdzało się stosowanie:
- na noc - jedna grubsza warstwa,
-na dzień - dwie cieńsze (ponieważ jedna grubsza nie wchłaniał się zbyt dobrze)
Jedyne co mam mu do zarzucenia to brak filtra, poza tym jest to krem idealny!
wszystko fajno, tylko ja się tak zastanawiam po co kupować kremy/lotiony z jakąś tam zawartością kwasu hialuronowego (raczej przepłacając ) skoro można kupić żel hialuronowy na mazidłach, biochemii, e-naturalne czy innych podobnych? ja zamawiam żel wszystko-mający, czyli ze wszystkimi rozmiarami cząsteczek, płacę jakieś dwadzieścia-coś złotych i mam 100 ml produktu (konsytencji żelo-lotionu), który wcieram we wszystko jak leci - świetnie zastępuje krem do rąk, jeśli ktoś nie lubi lepiącej powłoki, do twarzy - super, tak samo, po wchłonięciu nie czuć nic lepkiego, a wchłania się 15 sekund może, do stóp...

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Najzwyklejsza w świecie maska z glinką. Dobrze się rozprowadza, dobrze zmywa, do tego bardzo ekonomiczna. Nie zauważyłam po niej żadnego super oczyszczenia, wygładzenia, odświeżenia skóry. Lepsze efekty uzyskuję po sypkiej glince żółtej bądź marokańskiej. Szkoda kasy... (...)
potwierdzam, dużo bardziej polecam glinkę zieloną z Organique
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując