Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-02, 08:29   #302
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Pędzicie jak pendolino.
Podczytywałam Was troszkę ale nie miałam siły nic napisać bo ponad 2 tygodnie temu spadłam ze schodów i walnęłam głową i miałam wstrząs mózgu ....znowu. Mi już drugi raz dochodzenie do siebie zajmujie ponad 2 tygodnie. Cieszyłam się tylko że mi włosów nie wygolili i szyli ranę na owłosionej skórze głowy. Uff.

Korniko zaraz Ci odpiszę, byłam jak trup i od patrzenia tylko mnie głowa bolała.

Poniżej moje zakupy z Clarinsa. Teraz w Clarinsie jest darmowa dostawa i nowe fajne miniatury , zamówiłam sobie zestaw za 59 zł już na prezenty bożonarodzeniowe


PS OZŁOCIŁAM SIĘ 31 SIERPNIA i jestem zadowolona.


Poniżej moje dwumiesięczne denko lipec-sierpień. Dużo się tego nazbierało.
za zakupy, golda i denko

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja brałam z bonem urodzinowym to wyszła fajna cena
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora