Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 16:46   #2690
milussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam kobietki tworzycie bardzo fajny profil tyle ciekawych rzeczy tu poczytałam. Ja oczywiscie mam ten sam problem NACZYNKA. jestem po kilku zabiegach laserowych,lepiej z tą moją twarzą,ale nadal trzeba o nią dbać. Mianowicie nie wiem co zrobic bo długi czas używałam kremów z iwostinu oraz kremu Rubialine. Plus jest taki ze po tych kremach mam fajną cere taką miłą no i naczynek też mniej bo kiedys to byłam jak burak.Na Rubialine tez nie narzekam bo rzeczywiscie tak jak pisało nie czuje piekących policzków tak czesto jak przedtem. Przedtem miałam suchą twarz a teraz bardziej mieszana,popsułam tylko twarz iwostinem uv50 bo teraz sie bardzo poci mi twarz i go odrzuciłam. Problem jest w tym,że chciasłabym zmienic juz te kremy bo kasy to juz nie daje rady na nie zarobic,drogie takie. Czytając wasze wypowiedzi zaóważyłam,ze takie firmy jak rubialine czy iwostiny wogule się nie pojawiają. Doradzcie mi coś może najlepiej zacząc korzystać z tych tanich kremów i moze sa o wiele lepsze.


Znalazłam też ciekawostke mianowicie maseczki z krochmalu pisała tu dziewczyna kilka miesięcy temu,że pomagają chciała bym z nią kilka słów zamienic i popytac troche tylko,ze ona juz tu chyba nie zagląda.Boje się troche robic takie eksperymenty na twarzy.Pisałyście tez o olejkach tylko,ze ja się nie znam na tym a mnie interesują.
milussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując