Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-23, 14:40   #986
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzieki Wam Kochane za wsparcie. ja to już taka p... jestem z tym farbowaniem ze farbuje jak mojego TZ ta w domu nie ma i wietrze zeby nie wyczuł farby bo jak on widzi, że znów dekoloryzuje i farbuje włosy to normalnie chyba naprawdę ma mnie za wariatke, z reszta wcale swojego zdania nie kryje jakoś specjalnie... bo i tak jak wraca to wie doskonale co robiłam czyli generalnie rzecz ujmując mówicie że takim sposobem zawsze włosy będą za ciemne i za rude, hmmm no to pieknie! ja za ciemnych nie mogę mieć włosów bo mi bardzo ciemne nie pasują, marzą mi się włoski które bedą pasowały do brewek i ogólnie do geby całej (a nie -na łbie czarne a brewki w kolorze wyliniałej wydry). To mi teraz powiedzcie jak z tym balejażem całym pójdę do fryzurmistrza to potem co miesiąc musze chodzić na odrosty (mam juz siwulce na froncie!-musze malowac co miesiąc) tez do niego czy jakoś już sama sobie dam radę np. marijelem. A czy mogłybyście wkleić foty albo napisac kto sobie tym balejażem schodził do jaśniejszych włosów, to sobie poszukam fotek.
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora