Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-07, 07:36   #4772
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
ja polecam karme kombe strasznie mi sie podobaja moje wlosy po nim. a new takie srednie jest, moze jak dluzej bede stosowac to mi sie spodoba.
Ja NEW lubię.. Trichomanię i Godivę też.. I wprost nie mogę się doczekać testów pozostałych..
Już teraz ogłaszam, że do następnego zamówienia będę szukała chętnych na połówki:

- Karma Komba
- Gentle Lentil
- Reincarnate
- Dr. Peppermint

- ewentualnie Seanik i Ultimate Shine (choć je chcę raczej wziąć całe)


W sumie 4 szampony Naszło mnie na kosmetyki do włosów



Jestem w gorącej wodzie kąpana i nie wytrzymam żeby kupować szampony po 2 w zamówieniu.. Postaram się znaleźć chętne na połóweczki i wezmę wszystkie które mnie interesują od razu i wtedy wybiorę swoich faworytów


A przy okazji muszę dołączyć do zachwytów nad FF. Mam je od niedawna ale już widzę poprawę stanu cery.. Zapach nawet mi odpowiada, skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, pory mniej widoczne, no i niespodzianek jakby mniej (ale nie chcę zapeszać bo u mnie z tym różnie-chwile jest dobrze a potem znów coś wyskakuje) Mam nadzieję, ze na dłuższą metę, w połączeniu z Coal Face i AoBS zda egzamin



I jeszcze jedno pytanko.. Mam nadzieję, że dostanę w zamówieniu próbki i zobaczę sama ale w razie gdyby nie, to chciałam Was zapytać o Lushowe nawilżacze..



Mam od Aljaki próbkę Imperialisa, i choć zapach nie specjalnie mi odpowiada to już gęsta konsystencja i działanie jak najbardziej..

Poprosiłam o próbki: Skin Drink, Enzymion i Celestial.. Najbardziej nastawiam się jednak na ten pierwszy..
Mam cerę mieszaną-mocno tłustą w strefie T ale skłonną do przesuszeń zwłaszcza na policzkach.. Jaką konsystencję ma Skin Drink? Który ma wśród Was więcej fanek?
Na MUA oceny lepsze ma Skin Drink (choć w sumie oba ocenione nisko: 3,6 i 3,2) A może w ogóle nie są one warte swojej ceny?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-02-07 o 08:19
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora