Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pryszcze Stop! :d
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 20:29   #12
misia_1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Pryszcze Stop! :d

Twój pomysł na pozbycie się pryszczy jest ciekawy i zgadzam się z tobą nie które tabletki i mascie są drogie , a zwłaszcza te , które zawsze wypisywała mi pani dermatolog ... czasami cena przekraczała 200 zł , a leki starczały na trzy tygodnie ... Pisząc to mam nadzieje , że pomogę wszystkim tym co mają ten problem , czyli notorycznie powstające pryszcze na twarzy . Otóż moja walka z pryszczami trwa już 5 lat ... chodziłam co trzy tygodnie do dermatologa i no cóż leki co prawda hamowały rozwój pryszczy , ale nie na długo ... Co jakiś czas lekarka zmieniała mi leki , niestety po niektórych lekach miałam co raz większy problem z pryszczami . Zrozpaczona tym wsztystkim zaczęłam eksperymentować z najróżniejszymi żelami i peelingami do twarzy jednak przez leki które przepisywała mi lekarka ( leki leczyły tylko objawy , a nie przyczynę ) i własne eksperymenty pogorszyłam sprawę i pryszczy miałam coraz więcej .Popełniałam wiele błędów jednak odnalazłam mój własny złoty środek i stosuje już go ponad 5 tygodni i już wiem , że można pokonać pryszcze tanim sposobem ! Już po kilku dniach zobaczyłam poprawę ! Pryszczy coraz mniej , skóra matowa dobrze nawilżona , gładka w dotyku , cera nabiera promiennego wyglądu ! Obecnie pozbyłam się już 3/4 pryszczy i tak jak już napisałam moja cera jest odpowiednio nawilżona, gładka, matowa bez zaczerwień !A teraz przedstawię wam co mi pomogło otóż po pierwsze ograniczyłam słodycze jak i mięso (dop. bez tego , ani rusz) po drugie zaczęłam myć buzię mydełkiem z Bambino 3 razy dziennie myję twarz ( koszt około 2 zł) i raz dziennie ( dop. najlepiej wieczorem ) nakładam na całą twarz maść cynkową "Aflofarm" ( koszt . 3 zł)rozsmarowując ją żeby twarz miała lekki odcień bieli pozostawiam tak twarz do samego rana , dlatego nakładam ją przed snem Popołudniu natomiast gdy coś robię np . biegam , czy opalam się używam chusteczek oczyszczających . Podsumowując : Wciągu 5 tygodni pozbyła się tak 3/4 pryszczy i uzyskałam cerę matową , gładką , odpowiednio nawilżoną i promienną . I z każdym dniem jest coraz lepiej ! Jak tak dalej pójdzie to już za może 2 miesiące pozbędę się całkowicie pryszczy ! Mam nadzieję , że pisząc to pomogę komuś
misia_1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując