Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kloce sie ciagle z moja dziewczyna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-13, 12:42   #18
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

to jest tak jak sie starasz dla 2 osoby ciekaw jestem czy kazda osoba ma tak jak ja ...

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

ciekaw jestem gdyz mam uwierzyc w to ze kazda osoba starajaca sie tak jak ja osoba ktora wszystko robi bo kocha.... zawsze tak ma? bo to sie moze wydawac smieszne ze duzy juz jestem i zebym sie nie przejmowal ale zle mi to wyszlo ze zawsze na 1 miejscu stawialem milosc


"Czesto ma pretensje do mnie za to ze nie mozemy wyjsc i sie pobawic. przez cale wakacje co 2 dzien wychodzilismy na imprezy.... ale wiadomo pieniadze sie kiedys koncza a nie jestem milionerem....wczoraj zostala zaproszona z osoba towarzyszaca na impreze ale idzie sama no jszcze z kuzynka.Nie wiem czemu idzie sama. nie wiem czemu ma do mnie pretensje ze nie mozemy isc jak ja juz nie mam pieniedzy.... Gdy miala 18-stke... mialem u niej zostac na noc... byla juz konwersacja na ten temat. ale za moimi plecami jej mama porozmawiala z kuzynami odsylajac mnie do domu... Martyna (moja dziewczyna) spytala sie czy mam przy sobie plecak bo jade do domu.... to bylo niekulturalne gdyz po powrocie musialem czekac 3 godziny na rodzicow ktorzy bawili sie 200 km niecale odemnie bo wiedzieli ze tam zostane.... dla niej to bylo nic takiego. Ma pretensje o to ze mowie o milosci.... ze nie chce cierpiec.... ma do mnie pretensje o to ze sama na dyskoteki nie moze chodzic ... to juz mnie zbilo calkowicie.... Pytasz sie co takiego robilem i robie. stracilem 3 razy prace zeby moc sie z nia spotkac .... zeby moc na nia popatrzec i ja dotknac .... bo wtedy kiedy ja moglem ona tak jakby nie chciala lub nie mogla wtedy. chodzilem po 25 km od niej w srodku nocy zeby dojsc do domu nie mowiac jej o tym zeby sie nie martwila . Kupowalem bukiety roz zeby czula sie dowartosciowana w wazne dni.... Ona nie mysli swoja glowa tylko robi tak jak jej kolezanki bo mysli ze dobrze.. tylko one robia to wbrew chlopakom gdyz oni nie wiedza o tym.... zbieram dla nas pieniadze zebysmy sie udali do Egiptu zeby odpoczela po maturze dla niej to robie zeby sie rozluznila.... robilem kolacje przy swiecach dla jej lepszego samopoczucia i zeby wiedziala jak ja kocham....i powiem Ci jeszcze ze taka osobe sie dostaje raz w zyciu.... bo mialem ja taka szanse ale zmarnowalem.... wczesniej mialem dziewczyne co mnie zdradzila.... zdradzila mnie.... bylem u kresow zalamania nerwowego....i rowniez mozna powiedziec ze sie tak staralem...Wiesz.... milosc to nie uczy nas zeby byc twardym.... ona nas uczy pokory i dostrzegania pieknosci .... to nie pokazanie jakim jest sie silnym"

Edytowane przez nowher
Czas edycji: 2011-08-13 o 13:06
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując