Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-28, 21:09   #1513
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jestem po testach Lily Lolo, kolor In the buff.
Podkład jest genialny! Jestem absolutnie zachwycona! Nigdy jeszcze nie miałam tak naturalnego, lekkiego i jednocześnie długotrwałego i kryjącego podkładu.

W porównaniu z minerałami EDM, Lily Lolo jest mniej widoczny na twarzy, lepiej się stapia i przede wszystkim cały dzień moja twarz wygląda absolutnie perfekcyjnie!
Zwykle używałam podkładów, które nie miały problemów z trwałością, jednak pod koniec dnia skóra nie była już taka świeża, jędrna, promienna. Przy Lily Lolo wracam z pracy, patrzę w lustro 0 idealna skóra, idę na rolki -wracam - cera idealna!

Póki co w ogóle nie musiałam nakładać pudru matującego czy utrwalającego, bo same minerały Lily Lolo już dają takie matowo-naturalne wykończenie.

Teraz kolor - wzięłam jednak najbezpieczniej In the buff, to faktycznie taki zwykły, nie za jasny i nie za ciemny beż. Idealnie się dopasowuje do mojej buzi, choć myślę, że żebym miała kolor twarzy w kolorze ciała powinnam sięgnąć po ciemniejsze odcienie.

Mam do testowania jeszcze 2 odcienie, więc jak je ponoszę to dam znać jak z nimi się czuję
Zakochałam się w tych minerałach!!!!
no to super ze jestes zadowolona ;]
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując