Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 22:29   #6
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja posiadam obecnie 4 kolorki: 008, 013, 044, PST 009

Kolorki ogólnie bardzo fajne, trwałość zależy od osoby.
W moim przypadku w stanie nienaruszonym ok tyg. Po około dwóch tyg. ściągam hybrydę z powodu widocznych odrostów oraz odwarstwiania się lakieru od paznokcia (nie odpryskują lecz tak jakby "rozdwajają"), niby nie jest to widoczne przy kolorowych pazurkach ale często można o coś zahaczyć i oderwać kawałek lakieru.
W przypadku mojej mamy pazurki trzymają się nawet do 3 tyg. !
W stanie nienaruszonym (tzn. bez odprysków, bez odwarstwień) niecałe 2 tyg. Wg mnie to wystarczająco.

Różnica w trwałości zależy może od tego kto co na co dzień robi. Ja mam obecnie 4 miesięczną córeczkę. Ręce mam praktycznie non stop w wodzie (pranie, mycie butelek, kąpiel itp.), mama natomiast pracuje w biurze, także wiadomo różnica spora.

Co do kolorów mogę powiedzieć co o nich sądzę:
*008 - czerwień mocno kryjąca -wyczytałam gdzieś, że czerwienie tej firmy są zdecydowanie najmocniejszymi kryjącymi kolorkami ze wszystkich kolorów dostępnych z palety. Kolorek dość krwisty ale nie tandetny, mogę polecić
*013 - ten kolor jest naprawdę piękny. Połączenie różu z fioletem - ciepły odcień.
*044 - fajny, aczkolwiek nie dla każdego. Noszę krótkie pazurki, ciemne odcienie pasują raczej na dłuższe. Drobinki fajnie mienią się w słońcu, coś jak w przypadku kamienia "piasek pustyni" tylko kolor to czekoladowy brąz - ciemny.
*PST009 - pomarańcz, coś jak w teledysku Rihanny - What's my name. Bardzo fajny, taki młodzieżowy

Planuję zakupić dwa dodatkowe kolorki 081, oraz któryś z 006, 064.
Jak tylko będę mieć jakieś foto to wkleję na forum.

Szukając po necie realnych zdjęć pazurków z cosmetics zone natrafiłam na bloga http://i2.pinger.pl/pgr46/3183401200...4/DSCN1889.JPG ( pełna strona to http://tipsyizabell.pinger.pl/ ), osoba ta pracuje na tych kosmetykach. Znajdziecie tam fotki pazurków i wzornika z niektórymi kolorami hybryd.

Co do wątku, może by tak założyć nowy? z nazwą cosmetics zone w tytule?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora