Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-04, 09:39   #1646
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Viv, wiem! nazwij jedną Ruby (od Ruby Pumps/Slippers), a drugiej coś trzeba wymyślić
Będzie Ruby i Bobby
Znaczy po naszemu: Rubi i Bobi
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Vivv a Twoje po prostu kocham no! zawsze idealnie wyglądają!
a ten holoś CC to marzenie
no i Dragon, wzdycham
Strasznie mi miło
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to nie za podobne imiona

Ojjj. Cudowny jest. Zjawiskowy. Kocham go po prostu!
Załącznik 5433113

Załącznik 5433114

Załącznik 5433115
Podobne, w tym rzecz Nowe domy i tak zazwyczaj zmieniają imiona, a mi jest łatwiej ogarnąć

Nie dziwota Wygląda rewelacyjnie
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4311959 5]A u mnie jeszcze o co najmniej rok odwleka się przygarnięcie kota. Smutno, bo myślałam, że to jakoś teraz nastąpi... Aczkolwiek teraz będę miała chociaż miejsce na rybki [/QUOTE]
Doczekasz się
A kotek i rybki już się nie zmieszczą?
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4311971 0]O to to. A druga Lubu [/QUOTE]
O kurtka! rzeczywiście Teraz będę miała dylemat
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ciapałam wczoraj wieczorem pazurki Essiakami, co prawda tylko 2 ale dałam na nie jeszcze GR mgiełkę i confetti, i powiem, że oba się podobają
Kurde blaszka! Myślałam sobie, że po najbliższych zakupach zrobię sobie jakiś odwyk, ale żeby zrobić odwyk od lakierów, musiałabym zrobić odwyk od Was, Kusicielki Ni dy rydy


Zaspałam dziś na zajęcia Ale oczywiście było organizacyjnie, więc luz
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora