Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - My violet Xmas
Wątek: My violet Xmas
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-27, 21:52   #23
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: My violet Xmas

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Oj, to jednak dobrze widze.
ano

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
Przepięknie !
W drugi dzień Świąt trzeba było do mnie wpaść chętnie bym podziwiała takie dzieło
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Aguś
Muszę Ci powiedzieć, że zawsze bardzo lubiłam oglądać Twoje makijaże.
Zawsze mi się podobałaś, ale uważam, że to co pokazałaś dziś to najlepsze Twoje propozycje.
Może dlatego, że kocham fiolety, a może dlatego, że tak Ci w nich pięknie.
Jestem zauroczona każdym z nich, mogłabym Cię oglądać, oglądać, oglądać.... i oglądać.
Sama nie wiem, który piękniejszy, w ostatnim tak pięknie połyskują powieki, w drugim jest cudna ta brokatowa kreska.
Wiesz co ?
Ja już nie wiem czy pobijesz samą siebie, jesteś mistrzynią, i skąd na Boga masz w głowie tyle pomysłów na te madowidła??

Pięknie jest
Vibesko kochana dziękuję. Tyle miłych słów, zawstydzasz mnie
Święta upłynęły mi pod znakiem fioletu, oprócz makijaży miałam też fioletowe ubrania obsesja jakaś
Cytat:
Napisane przez Szirini Pokaż wiadomość
makijaże świetne, ale na ładnej twarzy to i sam tusz się bedzie ślicznie prezentował ;P
oj czy ja wiem, w samym tuszu wyglądam tak sobie.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez suczka29 Pokaż wiadomość
Śliczne makijaże jesteś niesamowicie utalentowana ja w życiu nie zrobiłabym sobie takiego makijażu extra cieniowanie we wszystkich propozycjach Komplementy z ust kobiet liczą się podwójnie więc naprawde możesz być dumna A tak z innej beczki to jakiego aparatu używasz bo zawsze zdjęcia które robisz są takie wyraźne
serdecznie dziękuję
Używam lustrzanki Olympus E 410. Ale i tak nawet w połowie nie widac tu jego możliwości, nie nabrałam jeszcze wprawy przy fotografowaniu makijaży tym aparatem.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując