Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 09:19   #62
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Nie wiedziałam, że tak się teraz na wizażu sprawy załatwia.
To znaczy, że usuwa się kłopotliwe posty. Dlaczego obraźliwy post Szugar został,a inne jej posty zostały złagodzone? Teraz ona jest "cacy".
Tulipanko jest na to jakiś wyciąg w regulaminie? Bo teraz się tyle pozmieniało, że nie nadążam, do tej pory było tak, że nie wolno było usuwać postów, żeby nie wypaczać wątków, BA - dostawało się za to nawet Bany. A tu pół wątku zniknęło ot tak.
Na zakończenie dyskusji stosowało się zamknięcie wątku. Dyskusja się kończyła, ale można było zobaczyć i przeczytać, kto i co napisał.
Czy posty zostałyby usunięte, gdyby to inny użytkownik zachował się w ten sposób?
Szczerze wątpię.

Dyskusja miała się zakończyć, a widzę, że Szugar MUSI mieć ostatnie zdanie.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

No dajcie spokój Dziewczyny naprawdę; nie znacie mnie przecież od wczoraj, wiadomo że zawsze piszę co myślę, a tu nagle wszyscy są zbulwersowani. Bez sensu jest sprawdzanie sprężynek, rurek i koreczków i tyle, no taka prawda. Trzeba kupować w sprawdzonych miejscach, sprawdzać przede wszystkim ciecz i tyle, cała reszta to dorabianie ideologii.
no comment


edit: znalazłam w regulaminie:

" Nie usuwamy postów, które nie łamią regulaminu."

Czy nasze posty łamały regulamin, że zostały usunięte?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując