Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 14:00   #75
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Po drugie - cenzura? Dziewczyny, nie przesadzajcie, proszę. Naprawdę myślicie, że jeszcze mamy zapędy ograniczania Wam wolności słowa? Wiecie ile by nam to czasu zajmowało?

Poza tym porównania do kumunizmu są, mimo zdaniem, bardzo nie na miejscu i szczerze mówiąc czuję się trochę dotknięta, ale trudno. Cóż zrobić.
Trzeba przyznac że tak to wyglądało . Usunięcie niewygodnych wypowiedzi - jak to inaczej nazwac bo powiem szczerze tylko to jedno określenie nasuwa mi się na myśl.

A co do porownania do komunizmu - dlaczego czujesz sie urażona zupełnie nie powinnaś - urażony powinien czuc sie ten kto ogranicza prawo do swobodnej wypowiedzi - tym bardziej że wypowiedzi te nikogo nie obrażały a tylko były niewygodne dla szugar . Nawet nie tyle niewygodne co mam wrażenie nie pozwalały jej postawic kropki nad i , tupnąc nogą i zakończyc dyskusję . Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zasugerowała zamknięcie wątku. Tu nawet przestało chodzic o te niesczęsne rurki i cały sens mojego wątku tylko o to ,że w pewnym momencie słowo moderatorki nie zostalo przyjęte jako święte i niektóre z nas miały czelnosc miec swoje własne zdanie a nawet wytknąc w Jej wypowiedziach pewną niekompetencję.

Dziewczyny dyskusję prowadziły kulturalnie i na poziomie. Nie używając słów głupi , durny , bzdurny itp A wystąpienia moderatora przykro mi to stwierdzic poziom rozmowy obniżyły do zera.

Jakoś tak na myśl mi sie nasuwa moja bratanica / 3 latka / która jak nic nie może wskorac to popada w histerię , tupie nogami i drze się w niebogłosy . Ale zupelnie nie wiem czemu mi się tak skojarzyło.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując