Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 14:19   #76
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ok, więc tak - ja tylko poinformowałam, że zostały usunięte. Nie mam w zwyczaju ingerować w decyzje innego moderatora, więc ją tylko wyjaśniłam.
Napisałaś, że zostały usunięte przez moderatorów. Zrozumiałam, że zrobiłyście to w porozumieniu ze sobą. A ponieważ Ty się wypowiedziałaś, to Ciebie zapytałam dlaczego posty nie łamiące regulaminu zostały usunięte.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Po drugie - cenzura? Dziewczyny, nie przesadzajcie, proszę. Naprawdę myślicie, że jeszcze mamy zapędy ograniczania Wam wolności słowa? Wiecie ile by nam to czasu zajmowało?
Tulipanko, wybacz, ale to co zostało zrobione w tym wątku wyglądało ni mniej ni więcej tylko na cenzurę. Zostały usunięte posty niewygodne dla szugarbejb.
Ja się poczułam cenzurowana i to bez powodu, bo moje posty nie łamały regulaminu.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Po trzecie - tak, zapewne większość z Was uważa, że ponieważ znam Szugar osobiście i bardzo Ją lubię, to na pewno nie wlepię jej kartki i będę traktować ulgowo. A więc nie. Myślę, że nawet gdybym wlepiła Jej stałego bana, to nadal by się do mnie odzywała, a poza tym... chciałam zauważyć, że nie raz i nie dwa wiele z Was było na granicy otrzymania jakiegoś ostrzeżenia i nadal ma czyste konto. Tak od dawna mamy na Perfumach, nie zauważyłyście? Czerwone i żółte kartki to ostateczność.
Nie wydaje mi się żeby szugarbejb zasłużyła na kartkę. Nie o to nam chodziło (przynajmniej mi nie o to chodziło, nie wiem jak innym ).
Co nie zmienia faktu, że jej wypowiedzi w tym wątku były niegrzeczne (przynajmniej niektóre), na co zwróciłyśmy uwagę, bo nam się to nie spodobało.
I tyle.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wiecie, był plus usunięcia tych postów - wątek mógł sobie dalej funkcjonować, każdy mógł sobie poczytać o rurkach i innych grzybkach (ja nie wiem, więc się nie wypowiadam na temat zgodności z prawdą owych informacji). W końcu przecież o to chodziło, żeby inni mogli czegoś się dowiedzieć. A tak trzeba go będzie zamknąć i spadnie sobie w otchłań forum. Ale każdy będzie mógł całość przeczytać. Nie wiem po co, ale będzie mógł.
Ale dlaczego wątek miałby być zamknięty?
Cały czas toczy się w nim dyskusja, było nie było, na temat.
Jedni uważają, że warto sprawdzać mocowania rurek w perfumach, inni uważają, że nie. A to, że Ci inni nie potrafią tego wyrazić w sposób kulturalny, to już nie nasza wina.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując