Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cudowne brązy i beże...ale jakie kosmetyki! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-23, 11:17   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Smile Dot.: cudowne brązy i beże...ale jakie kosmetyki! :(

oooooooo dzieki ja tu dolka mialam ze nikt nic nie pisze a zapomnialam zachaczyc powiadomienie mailem :P hehe no dziekuje za wszystko trzeba bedzie probowac co do bezu-to dlatego bialawy mi nie odpowida bo moje oczy maja wtedy taki jakis brzydki kolor :/ takie szaro-zielone?:/ takie dziwne jakies i bez blasku :/ a co do brazow to od jasnych po ciemne tylko o to chodzi zeby wlasnie to oczku zrobilo sie bardziej niebieskie...wyrazne z blaskiem o :P jakos taki efekt jak narazie udalo mi sie osiagnac jedynie z podwojnymi cieniami visions oriflame chyba kolor mocha?jakos tak...a kocham brazy,szmineczki,puderki, blyszczyki dziekuje za wszytko zaraz upatrze cos ale najpierw na allegro hehe a co myslicie o tych paletkach i brazach clinique z allegro?a o holographic l'oreala?a moze jakies ladnie opalizujace cienie?hmm i male pytanko jeszcze czy matowy cien pomniejszy mi oko?bo te matowe chyba bardziej podkreslaja teczowke...
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując