Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-09, 17:31   #779
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
odkrylam winowajce.
to tonic pha 6%.
wczoraj jak go uzywalam zobaczylam jak mi sie wybiela skora i dzis w tym miejcu mam plame.
mam niewrazliwa skore, robilam yellow peel i nie wiem czy mam odstawic ten tonic, czy liczyc na to, ze cala skora sie z czasem wybieli.
robiac ten tonic wwalilam przez pomylke caly konserwant, ale nie wydaje mi sie, zeby to byla przyczyna.
poradzcie.
mam tez pytanie, czy uzywacie rownolegle normalnych kosmetykow, bo u mnie jak pisalam cos slabo z nawilzeniem.
ja zamowilam serum 2 renew- jest bardzo dobre, bardzo.
możliwe, że to przez ten konserwant. ja bym się bała na Twoim miejscu używać tego toniku, szczególnie, że coś się dzieje niedobrego.
co do "mormalnych" kosmetyków, to używam tylko filtra i kremu pod oczy z retinolem Avene, który pozostał mi jeszcze z dawnych "niebiochemicznych" czasów ale jak się skończy, to już nie zakupię, bo szkoda kasy, a z biochemicznych sklepów mogę mieć coś lepszego z filtra natomiast nie zamierzam rezygnować.
jeśli masz problemy z nawilżeniem, to polecam ekspresowe serum-żel hialunowy zmieszany na dłoni z jakimś olejem, bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę
bosti jest offline Zgłoś do moderatora