Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie po obgryzaniu - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-27, 15:36   #71
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moje paznokcie;(

Ja też swoje obgryzałam "odkąd pamiętam" teraz już tego nie robię i mam łądne, długie . Co do Twoich to myślę, że powinnaś używać odżywki do paznokci. Poza tym mówisz, że nie chcesz mieć "łopatek" powinnaś je przypiłować po bokach i nadać im opływowy kształt. Jeżeli sama nie dasz sobie rady z nadaniem im odpowiedniego kształtu to idz do kosmetyczki, ona nada im kształt, a później gdy będą rosły to będziesz sobie spiłowywać.

A co do tipsów to sama kiedyś miałami nie polecam, moje się łamały, odklejały (akryle, hm), były niewygodne w pisaniu, w ogóle na początku wieletrudności sprawiały mi nawet przy prostych czynnościach. Poza tym trzeba "latać" do kosmetyczki dość często na uzupełnianie (co oczywiście wiąże się z kosztem). Uważam, że lepiej mieć swoje naturalne, wychodzi to taniej przede wszystkim , a i ładniejsze są naturalne. Późniaj jak się zdejmuje tipsy to naturalne paznokcie są (a przynajmniej moje takie były wopłakanym stanie). Pozdrawiam.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując