Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-03, 09:37   #2145
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Uwielbiam Lumiere, za kolorystykę, trwałość i pozytywny wpływ na cerę. Mam Cashmere od nich i przy cieniutkich warstwach wygląda mega naturalnie i dobrze kryje. Z Pixie mam Cover de Luxe, podobnie jak wyżej, ale mam wrażenie, że mniej kryje, natomiast sprawia wrażenie takiej bardziej gęstej skóry, nie wiem jak to opisać, po prostu wygląda na zdrową.
W obu firmach nie trudno o wybór SWOJEGO odcienia, strony są dobrze opisane, a zdjęcia trafnie oddają rzeczywistość, na dodatek P. Sylwia z Pixie, pomaga dobrać odcień na podstawie zdjęcia twarzy.
Co do róży, to lubię te Lucy i z EDM-u. Bronzer z Silk Naturals i rozświetlacz Champagne z EDM.
Co do pędzelków, dużo by pisać. Praktycznie wszystkie z nich lubię i używam, ale widzę, że po niektóre sięgam częściej.

Zrobiłam Ci zdjęcie kilku, które moim zdaniem są Must Have i zrobisz nimi każdy makijaż oka.
Od dołu:
Zwykły języczkowy jest super z Maestro seria 320 w kilku rozmiarach, ale dla mnie uniwersalny jest rozmiar 10.
Duży językowy z Sephory nr 21, świetny pod łuk brwiowy jak i do nakładania cienia na całą powiekę.
Tapered Crease z Coastal Scents, tani i rewelacyjny, mięciutki, ma idealną wielkość. Rozważam zakup większej ilości tak na zaś
Chisel Fluff też z Coastal Scents, lepszy od słynnego 497 z Maestro, bo troszkę mniejszy i zdecydowanie bardziej miękki.
Mała kuleczka z Maestro nr 410 rozmiar 6. Jako pencil brush, na dolną powiekę i do rozcierania kreski.
Na koniec coś do linera czyli Angled z Coastal Scents, według mnie najlepszy, włosie zwarte, nie szarpie kreski tylko gładko i czysto nakłada liner.
Bardzo dziękuję Na podstawie tego zdjęcia złożę zestaw swój
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Od długiego czasu Was podczytuje i podziwiam Wasze zbiory. Postanowiłam pokazać także mój. W większości zainspirowany polecanymi przez Was kosmetykami

1. Podkłady, baza roświetlajaca i korektor
2. Pudry i rozświetlacze
3. Pudry i rozświetlacze
4. Róże i bronzery
5. Róże i bronzery
6. Cienie
7. Tusz i liner
8. Szminki
9. Błyszczyki
Fajna kolekcja - widzę, że lubisz delikatny makijaż. Jakie masz Meteoryty Guerlain? Jaki dają efekt? (co raz bardziej mi się podobają te w nowej wersji - a kiedyś mi się wcale nie podobały) i czy możesz porównać z Pryzmami Givenchy?

A - bym zapomniała. Opisz mi też maczka Clinique i Shimmer Waves z TBS-a.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-06-03 o 09:39
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując