Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwne zgrubienie przy paznokciu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-23, 21:00   #6
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Dziwne zgrubienie przy paznokciu.

No w kilku to jeszcze mimo to nie znaczy tej 100% kurzajki, bo często tak przecież ranka krwawi, no, ale w takim razie zakup ten preparacik.

Możesz posmarować, bo właściwie leczenie tym preparatem polega na jakby wypalaniu przez niego tej części skóry (potem ona jakby zasycha)i odpada ten kawałek (ja zazwyczaj sama się bawiłam i zdrapywałam kiedy powoli odchodziło) No i zw kółko po oderwaniu smarujesz znowu następna warstwę, także również ją smarujesz bezpośrednio, a nie na zdrowy naskórek.

Co to tych miejsc krwawienia - pytałam się, bo chodzi o to, że kurzajka ma korzenie (one są głeboko umiejscowione) i przez własnie (u Ciebie akurat) odcięcie ich jakby to określić "kawałka" w tych miejscach pojawiały mi się zawsze takie krwiowe kropeczki.

Nie bój się, bo jak mówiłam po tym zdj nic nie mozemy stwierdzic na pewno. Jednak myslę, że ten preparat pomoże. Do tego jakby to była kurzajka to i tak nie ma się czego bać

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Tak szukam i zobacz czy to jest może cos takiego?

http://dbajozdrowie.blogspot.com/201...na-zawsze.html

Tam masz nawet opisane metody, m.in co o tym jaskółczym ziele juz wspomniałam, jeszcze ten czosnek próbowałam- jak chcesz możesz próbować, ale mi osobiście nie pomogło jedyne co było to straszliwy smród
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując