Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-03, 14:25   #665
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu nigdy jeszcze nie trafiłam na Twojego bloga, bardzo mi się podoba.

ja Ciebie już jakiś czas obserwuję )
Cytat:
Niestety też widzę takie trochę dziwne nastawienie (niektórych) polskich blogerek (i czytelniczek) do siebie.
właściwie trudno mi powiedzieć, czym to jest podyktowane... kurczę, nie zazdrośćmy sobie - właśnie o to chodzi w blogowaniu żeby się dzielić wiedzą i opiniami. I szanować te opinie Ja np jestem bardzo "wdzięczna" wizażowi. nie narzekam na brak koleżanek "w realu" ale dzięki temu forum poznałam bardzo wiele dziewczyn o podobnych zainteresowaniach co moje i to jest takie genialne kiedy potrafimy się w piątkę zebrać na kawie przed eventem macowym i przegadać godzinę - dwie o tym co nas najbardziej kręci i o życiu w ogóle! ostatnio nawet się zastanawiałam przez ułamek sekundy co sobie myślą ludki obok jak tak nas posłuchają przez chwilę a my tylko MAC, Dior, essence, Sephora, promocja, blog i temptalia (vel. Krysia) )) i fajnie by było, gdyby blogowanie też do tego prowadziło żebyśmy się i w "realu" poznawały

Cytat:
Mnie ostatnio naprawdę zadziwiła wypowiedź na tym blogu:
Czy wy coś takiego odczuwacie? Mnie nigdy by do głowy nie przyszło, że tak to może być odbierane. Jak wykupuję całą limitowankę (uzależnienie ) to staram się wrzucić fotki jak najszybciej, bo wiadomo, że zwłaszcza jak dopiero się ona pojawia, każdy swatch jest na wagę złota i znacznie pomaga innym przy podejmowaniu decyzji o zakupie. I wrzucam to wszystko w jednej notce, żeby nie robić bałaganu.
dokładnie. Limitowanka jak sama nazwa wskazuje jest z nami tylko przez jakiś czas i ja też lubię ją jak najszybciej wrzucić żeby ktoś, kto mnie podczytuje jak najszybciej mógł zobaczyć i podjąć decyzję. Ja Wam powiem, że ja już po latach śledzenia blogów, serwisów itp potrafię z dokładnością do 95% określić co mnie zauroczy z danej kolekcji a co mogę sobie odpuścić. I wiem już ile będzie trzeba na to kasy przeznaczyć, mogę sobie zrobić plan wydatków, itp. I zawsze z niecierpliwością czekam na jak największą ilość swatchy. Bo im tych swatchy więcej tym bardziej na ich podstawie mogę sobie ocenić daną kolekcję. I broń Panie Boże nie wykupuję (nigdy tak nie zrobiłam) całej kolekcji, nawet jeśli mi się ona nie podoba, tylko po to żeby zrobić swatche. szkoda mi kasy...

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Odkąd założyłaś bloga śledzę twoje wpisy o limitkach, bo dzięki temu wiem co chcę lub nie chcę kupić. Nie mam nic przeciwko takim wpisom. Każdy kupuje to na co ma ochotę i na co go stać.
dokładnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora