Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 13:36   #1643
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Każdy pisał o minusach danego produktu. Lamode nie prosiło o pisanie recenzji w samych superlatywach, lecz pisanie w taki sposób, aby nie zaszkodzić marce. Jeśli coś kompletnie komuś nie podeszło po prostu była prośba aby o tym nie pisać. Sądzę, że recenzje Eveline były szczere.


Można w czysty i przejrzysty sposób wkomponować reklamy google. Ja na przykład mam tylko dwa linki z tłem takim, jakie mam na blogu, kolory linków tak samo. Co innego jak ktoś wrzuca reklamy pod każdą notkę.

Poza tym ja nie widzę niczego złego w takiej formie zarobku. Zawsze można te pieniądze zainwestować w prowadzenie bloga! Np. zakupić miejsce na serwerze i postawić lepszy system, itp. To niestety kosztuje... Ja np. mam swoją domenę i muszę za nią co roku płacić, co prawda niewielkie pieniądze, ale jednak... Mam to szczęście, że kolega udziela mi miejsca na serwerze i nie ponoszę dodatkowych kosztów z tym związanych. Ale niektórzy nie mają takich fajnych znajomych :P

Poza tym ktoś się stara, robi zdjęcia, pisze szczere recenzje, robi swatche... Chyba należy mu się za to jakieś, powiedzmy sobie, wynagrodzenie, prawda?


Kasiu, a czy te szacowane zarobki pokryły Ci się z rzeczywistymi czy Ci sporo odjęli?
U mnie się raczej pokrywają. Może różnica była jakaś kilku-centowa ale uwagi nie zwróciłam Chyba odejmują jak klika się samemu sobie (za to nawet blokują adsense) albo z jednego ip?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora