Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-28, 14:33   #3399
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Może c10 z 12%


Dzieki za fotki
Kolorek bardzo ładny ale nie dla mnie, kompletnie by mi sie odcinał. Uratowałaś mnie od spitolenia sobie włosów! Także dziękuje


Ładne pazurki, takie delikatne A sie uśmiałam bo mi dzisiaj przyszło do głowy pare pomysłów i wlaśnie stwierdzilam ze teraz bede robic czerwień a potem właśnie róż, ze srebrna końcówką

A powiedz mi bo pamietam ze robiłaś takie kolorowe z brokatowymi końcówkami, jak brokat nakładasz? Tzn z jaka metoda? Ja sie ostatnio polubiłam z mieszaniem brokatu z żelem, bo potem jak buduje pazura to mi sie brokat nie rozłazi Ale mniejsze krycie jest chocbym nie wiem ile nasypała tego brokatu. Znowu jak nakładam sam brokat to potem po utwardzeniu mi sie rozłazi. Ale chyba spróbuje teraz zrobic tak ze na to delikatnie dam warstewke żelu i przy budowaniu pazura po prostu na koncowke juz nic nakładac nie bede.



Kolczyki i płaszcz przepiękne
tylko ze ja mam biale koncowki nie srebrne tylko to brokat multi kolor
brokat nakladam zawsze jednakowo- najpierw robie podklad z jednofazowki cieniutko- lampka, potem robie jednofazowka koncowke- sypie na to brokat pedzelkiem wachlarzykiem- wtedy drobinki sie rowniutko ukladaja i jest mega krycie i nie ma dolin i gorek, zamrazam to w lampie, potem robie maskedem lozysko-lampa, a na koniec jedna warstewka na koncowke z brokatu zeby to dobrze zatopic. i gotowe.
opilowuje i nablyszczam dla mnie genialny sposob, bo mieszanie zelu z brokatem jest be bo raz ze trwa, dwa ze nie ma krycia... tak szybciej.
brokat nie bedzie sie rozlazil, jesli zrobisz osobno koncowke a osobno loze- jak nakladasz na brokat zel- to po prostu przecieraj pedzelkiem o recznik papierowy i dopiero dawka zelu ze sloiczka- zeby do sloika nie napchac brokatu no i zeby nie byl wszedzie.
a skoro ci sie brokat rozlazi to czemu nie przymrazasz na kilka sekund pojedynczych paluszkow w lampie? ja robie dlon na 2 razy- 3 palce brokatuje- zamrazam a potem 2 palce i juz cala lapka do lampy.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



oj kochana ja słyszałam ,że śniegu to możemy się spodziewać dopiero w lutym

ciekawa jestem jak wyjdzie

u mnie coś słabo kolor widac i jakby złotawy mi się wydaje

dzięki za info

super pazurki jak kryształki

o ja tez chce takiego mikołaja
buty to chyba z biedry? widziałam tam takie same

wróciłam od lekarza z antybiotykiem niemogłam juz z tym kaszlem wytrzymać szczególnie w nocy do 4 rano znów nie spałam 4 noc z rzędu ...udusic się idzie i tydzień mam z głowy bedę siedzieć w domciu
tak buciki z biedry ale moj dziadek nie bardzo moze chodzic do sklepu- do biedry i tak idzie pieszo kolo 700m wiec jestem przeszczesliwa ze o mnie myslal i pamietal- mimo ze same buciki nie do konca sa w moim guscie ale przy sporym mrozie sie przydadza no i sprawie mu radosc ze nosze- a to wazniejsze niz jakosc, cena czy wyglad butow

biedna kuruj sie!

dziekuje wszystkim blondaskom za opinie!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora