Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 22:25   #4652
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Cherrish Pokaż wiadomość
Kachula 82 - szukam właśnie między czerwienią a kolorem miedzianym. Marchewkowy najmniej mnie interesuje
To o miedziany najłatwiej. Jeśli szukasz w drogeryjnych to polecam się udać do jakiejś budki na bazarku czy małej drogerii i poszukać miedzi z Mariona http://allegro.pl/listing.php/search...ion+mied%C5%BA
Mają w wersji farby i szamponu i saszetki.
Jest nowość od Joanny Multi Cream patrz załącznik.
Garnier intensywna miedziana czerwień wychodzi dość ciemno bo prawie bordowo ale szybko się wymywa. I jeszcze ponoć jest ładny garnier 746 (patrz załączniki). Schwarzkopf jeszcze jest ciekawy.
Podaję ci farby niedrogie a takie które ładnie wychodzą. Nie zawsze drogi Loreal ładnie złapie. Jeśli szukasz po profesjonalnych polecam odcienie 7.44. Patrz moja fota.
Kolory w zależności od producenta różnie wychodzą. To znaczy tak jak na pudełku bądź ciemniej. Ale czerwony szybko się wymywa i z takiego sztucznego robi się świetny rudy. W moim przypadku tak było.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1941478650.jpg (16,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (47,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-746-czerwona-miedz-28047-big.jpg (21,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-6-46-czerwien-miedziana_0_b.jpg (23,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SCHWARZKOPF-NaturalEasy-farba-546-Sredni-miedziany-blond.10982.jpg (53,1 KB, 12 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-14 o 22:27
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora