Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-21, 20:36   #3649
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anastazjawu Pokaż wiadomość
Hej,
od jakiegoś czasu podczytuje co używacie i dzisiaj w końcu odważyłam się zarejestrować i odezwać.
Moja skromna kolekcja:
Hej
Bardzo fajna kolekcja

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
natkaa garnier wypuścił dezodorant w kulce z ecocertem. brzmi to dość dziwnie, ale tak właśnie jest. obecnie używam różanego i jestem zadowolona. oczywiście nie da się go porównać z tradycyjnym dezodorantem, ale zapach różany jest dość trwały i człowiek nie śmierdzi potem
Też mam Garniera, kokosowego. Pachnie jak czyste Malibu Dobrze chroni, ale ja to mam mało do ochrony, nie śmierdzę i nie pocę się za mocno i zbyt często. Troszkę czasem zaszczypie, ale w momencie smarowania. Dopiero używam około tygodnia, jak mnie po miesiącu nie zacznie uczulać, to będzie super, bo wszystkie naturalne deo mnie uczulały bardzo boleśnie.
Chciałabym, żeby antypenspirant na twarz wymyślili. Mi się tylko jedna część ciała poci, nawet latem - twarz. Cała mokra Się muszę wachlować cały czas, reszta ciała normalna.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora