Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 07:35   #2408
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tego to ja nie wiem, dziewczyny pisały, że rok temu było.

A tak btw, wczoraj przyszła wreszcie paczka patowa z opóźnieniem i użyłam kremu do stóp z serii kokos i trawa cytronowa i przestałam miec chwilowo białawe pięty, no i kopytka mi ładnie pachną Nie lubię cytryny w zapachach, ale tu niweluje to kokos i mieszanka mi sie podoba.
No i balsam rózany do ust jest fajniejszy niźli kawowy
Mam nadzieje ze w tym roku tez bedzie

Mowisz o P&R?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Dam znać, jak się u mnie będzie sprawował.





Jestem bardzo ciekawa tego serum, bo na razie nic dobrego pod oczy nie mogę znaleźć, a skóra sucha jak pergamin i zmarchy wyłażą
Na razie używam LIERAC Exclusive Premium Eye coś tam coś tam, ale on nic nie nawilża, nie wygładza i nie odżywia . Następnym razem, jak w P&R będą jakieś promocje, to może wezmę to serum .


Ja z Play It Proper też na razie się wstrzymam, bo miejsca na kosmetyki zaczyna mi brakować, a tu jeszcze coraz dłuższa lista na Sephorowe obniżki.
Silną wolę postanowiłam ćwiczyć od nowego roku - w końcu jakieś postanowienia noworoczne trzeba podjąć .
Pod oczy polecam shiseido

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Corii, jak cudownie!!!

---------- Dopisano o 01:27 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------








Halo halo, nie olewać mnie proszę!:



Jutro zamawiam tą maseczkę, wystarczy mi nawet 50ml. Jeśli jesteście chętne na podział, to piszcie na PW. Odmierzę zapełniając czysty pojemniczek, np. z apteki, 50ml, czy ile tam.

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Mam zniżkę 20%.
Ja poprosze 50ml tej maseczki
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora