Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-25, 09:39   #280
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie. Olśniło mnie wczoraj wieczorem, jak wspominałam nasze randki . Może nie odzwierciedla ono Twojego charakteru, ale oddaje sytuację jaką pamiętam z naszego spotkania, kiedy szłyśmy do Hebe i zobaczyłyśmy na wystawie czerwony materiał w białe grochy. Chyba mnie tak naszło, bo mam ochotę na spacer i kawę z Tobą . Dodałam do tego róże, symbol piękna i kobiecości, bo tych dwóch cech w zabójczym natężeniu nie można Ci odmówić. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo mialam ogromne wyrzuty sumienia nie wstawiając zdobienia terminowo .

I tak pro forma:
czerwien: virtual fashion mania (z biedronki, nie ma numeru)
nude: wibo EG 396
róże malowane lakierami: silcare 68, virtual ten sam, co na reszcie, GR Paris 243 i mini virtual bez numeru w kolorze ciemnej butelkowej zieleni.
kropki - biała farba
Wow! Wow! Wow!
I te kropki takie idealne rozpływam się

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a mnie ten lakier intryguje wydaje mi się że jakbym miała na paznokciach to bym się dobrze czuła, mimo że na foto nie urywa w sumie niczego
Jeśli lubisz lakiery frostowe, to pewnie by Ci podpasował

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też tak nieraz miewam, głupie to
Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama


A teraz dzień dobry
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora